שלום! הגעתם לבלוג החברתי המעודד שיח אודות בחירת חומרי לבנייה ירוקה. אתם מוזמנים לקרוא ולכתוב!

חיים סרנר

יעוץ הנדסי בנושא התאמת בידוד תרמי של מבנים/דירות לדרישות תקנות התכנון והבניה, תכנון וליווי מקצועי פרויקטים בבנייה, השתתפות בוועדות מקצועיות בין-משרדיות. טלפון : 050-7609091 | צרו קשר עם חיים סרנר

ייצור חשמל סולארי לפי הסדרת מונה נטו

ביום הסברה בנושא "חשבונות צרכן/יצרן במונה נטו – ייצור חשמל סולארי לפי הסדרת מונה נטו", שהתקיים ב-13.8.15, התכנסו יזמים ולקוחות פרטיים על מנת להבין את ההסדר המורחב שייצא לפועל החל מה-1.9.15.

מפסולת למשאב

עלויות הטיפול בפסולת עולות משמעותית בשנים האחרונות יחד עם החמרת הרגולציה בנושא. יצרנים מקומיים יכולים לפרש זאת כמעמסה, אך בו זמנית, יכולים לראות זאת כהזדמנות נהדרת לשיפור ביצועים סביבתיים וכלכליים.

ESD פיתוח סביבה וקיימות

חברת ייעוץ ישראלית עם ניסיון עשיר בפתרונות סביבתיים. בין הפעילויות העיקריות של החברה נכלל ייעוץ לבנייה ירוקה, תכנון וניהול סביבתי , ניהול פסולת, הערכת השפעה סביבתית, תכנון וניהול תשתיות. קישור לאתר ESD פיתוח סביבה וקיימות  | טלפון: 09-7733160 |  mail@esd-env.com

HUB67

המרכז הקהילתי הזמני HUB67, הוקם למשך שלוש עד חמש שנים ונבנה ברובו מחומרים שמוחזרו מאוליפיאדת לונדון 2012.

צמיחה חיובית לאנרגיות מתחדשות

ביום 23.6.2015 התקיים בכנסת יום הסביבה אשר במסגרתו פורסם דוח מקצועי של איגוד חברות אנרגיה ירוקה בישראל. דוח זה סוקר ומסכם את התפתחותו של תחום האנרגיה המתחדשת בעולם.